خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: جواب ایران به زنبورهای بزرگتر از مگس‌های داعش این است که با ایران زورآزمایی نکنند

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: جواب جمهوری اسلامی ایران به زنبورهای بزرگتر از مگس‌های داعش این است که با ایران زورآزمایی نکنند چراکه دفاع جمهوری اسلامی ایران پاسخی بدون مماشات است.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در حاشیه محفل انس با قرآن مرکز آموزش و میدان تیر شهدای وظیفه سمنان اظهار داشت: قدرت دفاعی ما برگرفته از موشک، رادار، دیده بان و شنود اطلاعاتی نیست بلکه برگرفته از قدرت پشتیبانی مردم است. 

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به تهدیدات منطقه‌ای گفت: جواب جمهوری اسلامی ایران به زنبورهای بزرگتر از مگس‌های داعش این است که با ایران زورآزمایی نکنند چراکه دفاع جمهوری اسلامی ایران پاسخی بدون مماشات است.

وی گفت: اگر قرار باشد هواپیمایی عبور کذبی از فضای جمهوری اسلامی ایران داشته باشند باید فرود بیاید و عذرخواهی کنند چرا که اینجا دیگر فضای "بزن در رو" نیست.

اسماعیلی همچنین وضعیت پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: هر پرنده ای برای عبور از فضای هوایی ایران باید مجوز داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767465

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم