خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
751828فیروزی گفت: اقلام خوراکی شامل ماکارونی، رب گوجه، خرما، روغن و حبوبات در قالب ۳۲۰ سبد غذایی بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش صاحب نیوز رئیس اداره بهزیستی شهرستان خوروبیابانک، در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از توزیع بیش از 320 سبد مواد غذایی به ارزش بیش از 13 میلیون و 350 هزار ریال بین مددجویان و معلولین نیازمند تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان خوروبیابانک خبر داد.

علی اصغر فیروزی افزود: این سبدها شامل اقلام خوراکی شامل ماکارونی، رُب گوجه، خرما، روغن، حبوبات است که با کمک خیرین گرانقدر تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی بازدید مسئولان از مراکز و منازل معلولین و مددجویان و استقرار صندوق جمع آوری صدقات و نذورات در مساجد در شب های قدر را از دیگر فعالیت های بهزیستی خوروبیابانک در ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

رئیس اداره بهریستیخوروبیابانک، خاطر نشان کرد:برای جمع آوریزکات فطره 15 پایگاه جمع آوری زکات فطره عموم مردم روزه دار، در محل برگزاری نماز عید سعید فطر در همه شهرها و روستاهای شهرستان استقرار خواهند یافت.

انتهای پیام/سفیرخور/ گ.ف

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767419

خبر فوق مربوط به رسانه صاحب نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم