خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

شنیده می‌شود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواهان جذب دروازه‌بان ذوب‌آهن است.

به گزارش تهران نیوز ، شایعات زیادی در مورد جدایی علیرضا بیرانوند از تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شده و احتمال دارد او فصل آینده لژیونر شود.

گفته شد اگر بیرانوند به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شود، سرخ‌پوشان پایتخت به دنبال جذب حامد لک، دروازه‌بان فصل گذشته سایپا می‌روند اما شنیده می‌شود برانکو خواهان جذب رشید مظاهری است. مسئولان باشگاه ذوب‌آهن هم بی‌میلی نیستند دروازه‌بان اصلی خود را با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به پرسپولیس بدهند تا هم مطالبات مظاهری پرداخت شود و هم سود خوبی کسب کنند.

ذوب‌آهن هم برای جایگزینی مظاهری، لک و وحید شیخ‌ویسی، دروازه‌بان استقلال خوزستان را مد نظر دارد. البته شانس حامد لک در این میان بیشتر است چرا که قرارداد او با سایپا به پایان رسیده و از طرفی با توجه به بازگشت محمدرضا اخباری، بعید است لک در جمع شاگردان علی دایی بماند.

از سوی دیگر شنیده می‌شود برانکو به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده در صورت ناتوانی در جذب مظاهری به سراغ اخباری، دروازه‌بان فصل گذشته تراکتورسازی بروند.

میزان

انتهای متن/*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767367

خبر فوق مربوط به رسانه تهران نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم