خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
pooya-badkoobe

«درساژ» اولین فیلم بلند سینمایی پویا بادکوبه به تهیه کنندگی روح االله و سمیرا برادری است که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده و به اواسط تابستان کلید می‌خورد.

به گزارش سوره سینما، فیلمنامه این فیلم توسط حامد رجبی به نگارش در آمده است که پیش از این نویسندگی فیلمنامه هایی همچون «فصل باران های موسمی»، «پرویز» و «پریدن از ارتفاع کم» را در کارنامه خود دارد. همچنین او برای فیلم «پریدن از ارتفاع کم» از شصت و پنجمین دوره جشنواره بین المللی برلین جایزه بخش داوران بین المللی منتقدان فیلم (فیبرشی) را دریافت کرده است.

«درساژ» داستان زندگی دختری ۱۶ساله است که در دوراهی ایستاده است. این فیم به تازگی وارد پیش تولید است و با برنامه ریزیهای انجام شده تابستان امسال کلید می خورد.

پویا بادکوبه پیش از این به عنوان کارگردان مطرح آگهی های تبلیغاتی شناخته شده است و در این بخش جوایز بین المللی متعددی در کارنامه خود دارد. او همچنین در حوزه کارگردانی تئاتر و ساخت برنامه های تلویزیونی نیز فعالیت داشته است. از دیگر فعالیت های بادکوبه ساخت چندین فیلم کوتاه است.

گروه سازنده «درساژ» در نظر دارند برای انتخاب شخصیتهای نوجوان فیلم که از کاراکترهای اصلی هستند چهره های جدیدی را انتخاب کنند. در همین راستا فراخوانی را منتشر کرده اند.

علاقمندان دختر و پسر در رنج سنی ۱۶ تا ۱۸ سال می توانند با ارائه یک ویدئو ۲ دقیقه ای از معرفی خود، شرایط زندگی و علایقشان و ارسال آن به شماره ۰۹۰۲۸۴۸۵۴۱۴ در تلگرام از تاریخ اول تا ۱۵ تیر ماه سال جاری در این فراخوان شرکت کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767358

خبر فوق مربوط به رسانه سوره سینما می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم