خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
ضرب شست موشکی سپاه به داعش و مقهور شدن عناصر مخالف جمهوری اسلامی در مقابل این اقدام غیرتمندانه، تحلیلگر بی‌بی‌سی را شاکی کرد.به گزارش بلاغ، روزنامه کیهان در ویژه های خود نوشت:

پس از حمله سپاه به مقر داعش در دیرالزور عناصر مخالف بسیاری، از سر هیجان یا تاکتیک و اجبار، زبان به تحسین گشودند. رضا حقیقت نژاد در واکنش به این وضعیت می نویسد: هر اقدامی برای نابودی داعش خوشحال کننده است، حالا هر کشوری که می خواهد انجامش بدهد٬ بدهد اما این خوشحالی دلیلی برای ایستادن سمت مهاجم به داعش است؟ ما می توانیم از نابودی داعش شاد باشیم و خوشحالی مان مقدمه برای حرف زدن درباره اهمیت و ضرورت پایان یافتن جنگ و اعمال فشار مدنی درباره حل مشکل سوریه باشد. وقتی وحید یامین پور می نویسد:

«فاصله پشه های داعشی با مگس های اسرائیلی زیاد نیست» و مدافعان سپاه انگشت اشاره سوی عربستان سعودی دراز می کنند، یعنی به حل مشکل سوریه فکر نمی کنند، به گستردن میدان آتش می اندیشند. گسترده شدن این آتش نیازمند خیلی چیزهاست، از جمله همراه و قانع کردن افکار عمومی. برای قانع کردن افکار عمومی شما چه چیزهایی باید بنویسید.


مثل آسیه باکری تاکید کنید: «نمایش قدرت نظامی ایران در منطقه ای که بوی جنگ می دهد، خوشحالم می کند»، مثل مسعود بهنود بگویید: «در این مرحله دنیا زبان غرور را بهتر می فهمد»، شبیه عطاء الله مهاجرانی بنویسید حمله موشکی «پیام روشن، مقتدرانه و به هنگام به همه» بود، عین علی علیزاده بگویید این حمله «مشروع و منطبق بر قوانین بین المللی است» و «پیروزی استراتژی کلان و آینده نگر» آیت الله خامنه ای بود و چون نفیسه کوهنورد توییت کنید آمریکا «مخالفان داعش» را می زند و ایران خود داعش را. سپاه دنبال گستراندن میدان جنگ به نیت کشتن «مگس های اسرائیلی» و «پشه های عربستانی» و فراهم کردن مقدمات ظهور است و شما با این نوشته هایتان: «مگس کش» جور می کنید.


بله! این نهایت کاری است که شما می کنید: تقویت ادبیات جنگ طلبانه و خوشگل سازی استدلال ها.

آقایان مهاجرانی، بهنود، علیزاده و خانم ها باکری و کوهنورد، به برنامه «جهان آرا» از شبکه تلویزیونی افق خوش آمدید؛ مجری: وحید یامین پور، تهیه کننده: یک قرارگاهی از سپاه، میهمانان دیگر این برنامه: استاد نادر طالب زاده، سردار سعید قاسمی و حجت الاسلام پناهیان؛ میزگرد موشک، صلح و زندگی./ر

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767344

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم