خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ghodsروز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفان با مستکبران است، در حقیقت ثـمره و حاصـل خـودسازی‌های مسلمانان در ماه مبارک رمضـان در فریادهای استکبـار ستیـزانـه روز قـدس تبلـور پیـدا می‌کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی): مسئله فلسطین، مسئله اول دنیای اسلام است.

بار دیگر روز قدس، روز فریادهای آتشین و دشمن شکن جهان اسلام بر سر رژیم کودک کش صهیونیستی فرا رسیده است، روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفان با مستکبران است، در حقیقت ثـمره و حاصـل خـودسازی‌های مسلمانان در ماه مبارک رمضـان در فریادهای استکبـار ستیـزانـه روز قـدس تبلـور پیـدا می‌کند.

روز جهانی قدس حاصـل تدبیـر بی‌مثال و الهی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی «رحمه الله علیه» است برای انسجام و اتحاد جهان اسلام و تمام آزاداندیشان و آزادی‌خواهان جهان در برابر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و حمایت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین است و ملت ایران پرچمداران این حرکت عظیم و بی‌نظیر جهانی هستند و تا صدور انقلاب اسلامی به جای جای جهان و نابودی تمام مستکبرین دست از استکبار ستیزی و ایجاد حرکات جهانی علیه استکبار دست بر نخواهند داشت.

امسال اما پس از وقوع حادثه تـروریستی تهـران که توسط تـروریست‌های گروه تکفیـری صهیونیستی داعش صـورت گرفت و موجب شهادت و جراحت جمعی از هموطنان ما شد، حضور پرشور و همگانی ملت انقلابی و متدین ایران اسلامی خروشی خواهد بود بر تمام این توطئـه‌های شیطانی و اعلام انزجار تمام ملت ایـران از دشمنان دیرینه و قسم خورده ملت، مضاف بر اینکه مردم ایـران بار دیگر نشان خواهند داد همان ملتـی هستند که در ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی علیرغم همه توطئـه‌ها، ترورها و بمب‌گذاری‌ها هـرگز اتحـاد و همدلی و انسجـام خود را از دست ندادند و ترسی از دشمنـان به دل آنها راه پیـدا نکرد.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، ضمن محکومیت حادثه تروریستی تهران، از عموم مردم بصیر و انقلابی کشور به ویژه طلاب، روحانیون، فضلا و علمای حوزه علمیه دعوت می‌کند تا گوش به فرمان مولا و مقتدای خود ولی امر مسلمین جهان‌، مقام معظم رهبری (‌مد ظله العالی)، با حضوری پرشور و با صلابت در راهپیمایی آخرین آدینه ماه مبارک رمضان تیری بر قلب سیاه کفار و مستکبرین جهان بنشانند و پیام همدلی و حمایت همیشگی خود از ملت مظلوم فلسطین و تمام مظلومان عالم را به گوش همه جهانیان برسانند.

انتهای پیام/ آرمان زنان/ د

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767314

خبر فوق مربوط به رسانه صاحب نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم