خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
5+1/ مذاکرات فشرده ای بین پنج تن آل عبا و بنده گنهکاراین روزها و شبها چشم و گوش وحواسشان به مذاکراتِ آن 1+5 که در ژنو برگزار میگردد است و منتظر رفع تحریمها از طرف آنها هستند !!! اما کارشناسان الهی معتقدند تحریمهای آن 1+5 اگر اثر میکند به خاطر دوری و تحریمی است که ما، این1+5 را کرده ایم.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی وبلاگ "انعکاس" نوشت:

به گزارش خبرنگاران آسمانی از زمین ،در ماه رمضان امسال نیز مانندهمه ی شبهای همه ی سالهای همه ی عمر بشر، مذاکرات فشرده ای بین پنج تن آل عبا به نیابت از همه پیامبران و خوبان عالم و یکتا خدای عالم یا همان 1+5 از یک طرف و بنده گنهکار از طرف دیگر در جریان است ،موضوع مذاکرات ،برداشتن تحریم هایی است که بنده، با گناهان خود برخود اِعمال کرده و خود را از دیدن خیلی دیدنیها و چشیدن خیلی از چشیدنیها و شنیدن خیلی شنیدنیهای عالم محروم کرده و این تحریمها به حدی فلج کننده بوده است که وجود و فطرت الهی بنده درحال از بین رفتن و نابود شدن است .کارشناسان الهی معتقدند در این دور از مذاکرات ،بسته پیشنهادی خدا بسیار جالب توجه است و اگر بنده گنهکار این بسته را رد نماید، نشان دهنده این واقعیت است که علاقه ای به ادامه مذاکرات و رفع تحریمهای زمینی و آسمانی بر خود را ندارد و دلش میخواهد در همین قفس دنیا بماند و بمیرد،این بسته، محرمانه و بین خود خدا و پنج تن ال عبا یا همان 1+5و بنده گهنکار میباشد اما گمانه زنی ها و مراجعات به قران و احادیث حاکی از آن است که باید حاوی این موارد احتمالی باشد:

1- پذیرفتن توبه بنده، به گونه ای که حتی بنده گنهکار انگار گناه نکرده است- 2-تقدیر و سرنوشت بسیار عالی و متعالی-3- کاشتن بذر دوستی و محبت خود خدا و عشق دوستان خدا به ویژه اهل بیت(ع) در قلب بنده-4- کمک به غنی سازی روحی و جسمی انسان تا درصد خلوص کامل انسانی و5- رفع تحریم دیدن ولی خدا ،حضرت مهدی زهرا(س) که کارشناسان الهی معتقدند بدترین نوع تحریمی است که طی چندین سال گذشته بر انسان از جانب خودش اعمال شده و بسیاری مشکلات وبدبختی ها را برای او پیش آورده است. البته همه، این روزها و شبها چشم و گوش وحواسشان به مذاکراتِ آن 1+5 که در ژنو برگزار میگردد است و منتظر رفع تحریمها از طرف آنها هستند !!! اما کارشناسان الهی معتقدند تحریمهای آن 1+5 اگر اثر میکند به خاطر دوری و تحریمی است که ما، این1+5 را کرده ایم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767303

خبر فوق مربوط به رسانه حرف تو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم