کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
دولت بهار: فرنگی کار وزن ٦٦ کیلوگرم کشورمان گفت: کشتی گرفتن من مهم نیست، بحث من بی‌احترامی و بی‌توجهی آزاردهنده به قهرمانانی است که از همه چیز خود زده‌اند.

امید نوروزی در گفت و گو با تسنیم، با اشاره به غیبتش در مسابقات انتخابی تیم ملی اظهار داشت: هیچ مشکلی با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی نداشتم و ندارم و اگر قرار باشد کشتی بگیرم براساس قانون عمل می کنم.

وی افزود: اگر دوبنده تیم ملی را بخواهم باید در انتخابی روی تشک بروم و با مدعیان وزن ٦٦ کیلوگرم مبارزه می کنم. اگر روزی قصد کشتی گرفتن داشتم می آیم و با اقتدار همه را شکست می دهم.

قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک خاطرنشان کرد: جهت اطلاع آنهایی که زود قضاوت می کنند باید بگویم اگر روس ها و آمریکایی ها و دیگر قدرت های دنیا مسابقه انتخابی می گذارند در کنارش جوایز میلیاردی و مسکن و امکانات لازم را به قهرمانان خود می دهند اما در ایران باید هم طبق قانون عمل کنید و اگر مصدوم شوید و آسیب ببینید یا مشکلی ایجاد شود با آینده مبهم و شرایط دشوار روبه رو می شوید.

نوروزی ادامه داد: سال ها از جوانی خودم زدم و زحمت و تلاش انجام دادم تا مردم ایران شاد شوند و خوشی برای دقایق یا ساعاتی به خانه ها بیاید. اکنون بحث کشتی گرفتن من مهم نیست و نفرات خوبی داریم و هرکسی لایق تر باشد روی تشک می رود، بحث من بی احترامی و بی توجهی آزاردهنده به قهرمانانی است که از همه چیز خود زده اند.

فرنگی کار وزن ٦٦ کیلوگرم کشورمان عنوان کرد: اینکه جایگاه یک قهرمان که حتی شاید در آسیا پرچم ایران را بالا برده باشد و باعث غرور ملی شود، حفظ نشود خوب نیست و کاش این موارد نیز رعایت شود تا سایر جوانان برای حضور در میادین ورزشی رغبت داشته باشند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767281

خبر فوق مربوط به رسانه دولت بهار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم