خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
فیلم کوتاه اف اف فیلم کوتاه "اف اف" به کارگردانی بهراد صاحبقرانی با پایان فیلمبرداری، روی میز تدوین قرار گرفت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فیلم داستانی کوتاه «اف اف» به کارگردانی بهراد صاحبقرانی با پایان فیلمبرداری، روی میز تدوین قرار گرفت.

فیلمبرداری فیلم داستانی کوتاه «اف اف» که الیـاس صفـدری مدیریت آن را برعهده داشت، به پایان رسید و این فیلم هم اکنون مراحل تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی را پشت سر می گذراند.

این فیلم کوتاه که بهراد صاحبقرانی و فردین رستمی تهیه کنندگی آن را برعهده دارند، برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده نمایش می شود.

«اف اف» که فیلمنامه آن توسط سید حنان جعفری به نگارش درآمده، داستان زندگی فرزین راننده لوکوموتیوی را روایت می کند که پس از اینکه همسرش او را ترک می کند برای ادامه زندگی با دخترش فروغ، شیوه تربیتی خود را پیش می گیرد، اما فروغ این کنترل و محدود کردن را بر نمی تابد و ...

علی محمد رادمنش، مونا هاشم زاده و مجید اکبری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

بهراد صاحبقرانی دانش آموخته کارگردانی سینما، فعالیت هنری خود را با دستیار کارگردانی، تدوین و صداگذاری از سال 80 در تلویزیون و سینما آغاز کرده است و کارگردانی 52 قسمت از مجموعه مستند موفق و پربیننده «شوک» را در کارنامه هنری خود دارد.

این کارگردان جوان پس از دریافت پروانه ساخت، به زودی نخستین فیلم بلند سینمایی خود را مقابل دوربین می برد.

عوامل فیلم کوتاه «اف اف» عبارتند از:

نویسنده: سید حنان جعفری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مریم روزبهانی، مدیر فیلمبرداری: الیـاس صفـدری، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس: بهنام معتمدی، طراح گریم: بهروز جانسپار، تدوین: بهراد صاحبقرانی، صداگذاری و میکس: بهراد صاحبقرانی، حامد طاهری، آهنگساز: حامد طاهری، استوری برد: نیره کنجکاو، مدیر تولید: امیر اسکندری، گروه فیلمبرداری: کیوان ارجمند، محمد بیابانی، سعید قاسمی، علی اصغر صالحی، دستیاران صدا: اشکان مزین فر، امیرعباس علیرضایی، دستیاران صحنه و لباس: سهیل حسینی، هستی جمشیدیان، دستیار گریم: رضوان پیراهن سیاه، عکاس: عارفه سرلک، اصلاح رنگ: جمشید مجد وفایی، مدیر تدارکات: علی حسین قاسمی، دستیار تولید: حسین خانی، سینه موبیل: هادی نوروزی و پشتیبانی فنی: جمشید قدرتی.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767254

خبر فوق مربوط به رسانه نسیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم