کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

اختصاصی | فلورنتینو پرز در مصاحبه ای تلویزیونی سرانجام سکوت خود را شکست و به اظهار نظر در مورد کریستیانو رونالدو پرداخت.

به گزارش ورزش 11، پس از آنکه دادگاه های اسپانیا کریستیانو رونالدو ابر ستاره رئال مادرید را به فرار مالیاتی به مبلغ 14/7 میلیون یورو متهم کردند ، رونالدو با خشم خود به این مسئله واکنش نشان داد و اذعان داشت تصمیم جدایی از باشگاه رئال را گرفته است و می خواهد از این تیم جدا شود تا شایعات پیرامون او و باشگاهش سر به فلک بکشد.

فلورنتینو پرز که در این مدت سکوت رسانه ای اختیار کرده بود سرانجام سکوت خود را شکست و در این باره اظهار نظر کرد، وی در این باره اظهار داشت : در این مورد رسانه ها بسیار شیطنت کرده اند، حرف های زیادی را جا به جا کرده اند کهع اصلا کار درستی نیست، من کریستیانو را می شناسم ، او به دنبال مادیات نیست، البته هنوز با او در این باره هیچگونه صحبتی نداشته ام، او قانونا بازیکن ماست و خواهد بود، او از هر لحاظ در جایگاه بالایی قرار دارد و اینگونه نخواهد بود که رسانه ها اعلام می کنند!

رونالدو از بابت مسئله مادی قضیه خشمگین نیست، او را می شناسم، او از بابت وجهه شخصیتی در جامعه و اعتبارش بسیار ناراحت است که نباید با آبروی او بازی شود، او همیشه به تمامی تعهدات خود به باشگاه عمل کرده است و حالا نوبت ما است که از او حمایت کنیم، ما پیش از این موضع خود را در این باره اعلام کرده ایم.

مجرم دانستن رونالدو بسیار زشت است! من از این مسئله ناراحت هستم، خود او نیز از این بابت بسیار ناراحت است، او همچنین از عملکرد رسانه ها در قبال خودش خشمگین است، ما هرگز چنین رفتاری با ستاره خود را نمی پسندیم، من اینجا هستم تا مشکلات باشگاه را حل کنم و قطعا پیگیر این اتفاقات خواهم بود، رونالدو تاریخ باشگاه رئال مادرید است! این خیلی مسئله مهمی است! او هرگز دنبال نبوده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767246

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم