خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

هیوندای در حال برنامه‌ریزی برای عرضه دومین نسخه پرفورمنس N خود در سال 2018 می‌باشد. اولین محصول این زیربرند جدید i30N بوده که اواخر امسال معرفی می‌شود.


رئیس بخش توسعه و تست خودروهای پرفورمنس تأیید کرده که دومین مدل N هیوندای سال آینده از راه خواهد رسید. البته آلبرت بیرمن اطلاعات بیشتری را ارائه نداده است.


سال پیش این کمپانی کره‌ای کانسپت چهار چرخ محرک و 375 اسب بخاری RN30 را معرفی کرد که می‌تواند پیش‌نمایشی از رقیب بالقوه فورد فوکوس RS باشد.


هیوندای برنامه‌ای برای عرضه نسخه N تمام محصولات خود را ندارد و بجای آن مناسب‌ترین محصولات را به پکیج N مجهز خواهد کرد. رئیس مرکز خودروهای پرفورمنس هیوندای گفته است:

برنامه‌ای برای تولید نسخه N از تمام مدل‌های شرکت وجود ندارد. البته ما نقشه راهی برای چند سال آینده داریم.


در این لحظه بخش پرفورمنس هیوندای به دنبال عرضه قوای محرکه هیبریدی، پلاگین هیبریدی یا سلول سوختی برای مدل آینده نیست اما شاید این اوضاع در آینده تغییر کند.


بیرمن گفت:

هیوندای تکنولوژی مربوط به هر نوع قوای محرکه از هیبریدی گرفته تا سلول سوختی را دارد. هم اکنون برنامه‌ای برای انتقال این تکنولوژی به بخش N وجود ندارد اما در سال‌های آینده، خواه این به خاطر درخواست مشتریان باشد یا ما به خاطر قوانین تصمیم بگیریم، آماده‌ی تولید خودرویی پرفورمنس و پایدار خواهیم بود.


بیرمن در نهایت گفت:

من می‌توانم یک خودروی پرفورمنس الکتریکی را در آینده ببینم؛ اما خود من سخت می‌توانم خودرویی پرفورمنس را بدون پیشرانه تصور کنم. هرچند شاید ایده من در آینده قدیمی شود.


هیوندای i30N اواخر امسال و به عنوان رقیبی برای فولکس‌واگن گلف GTI و فورد فوکوس ST وارد بازار خواهد شد اما هم‌اکنون برنامه‌ای برای ورود این خودرو به بازار آمریکا وجود ندارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767244

خبر فوق مربوط به رسانه پدال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم