خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

تمرینات پرسپولیس در فصل جدید از امروز آغاز می‌شود و سرخپوشان باید در لیگ هفدهم در چهار جام بجنگند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس از امروز تمرینات پیش فصل خود را آغاز خواهد کرد. ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات سرخ ها برای یک فصل سخت و پرفشار آغاز خواهد شد. عجیب اینکه با وجود پرفشار شدن برنامه سرخ ها تمرینات این تیم نسبت به سال قبل 8 روز دیرتر آغاز می شود که این به خاطر صعود در آسیا و سه بازی اضافه نسبت به بیشتر تیم های لیگ برتری است. با این حال امروز خبری از سیدجلال، ماهینی، انصاری، امیری و طارمی به عنوان 5 بازیکن ملی پوش نیست چرا که آنها یک هفته بیشتر استراحت خواهند کرد و بقیه نفرات باید در تمرین امروز حاضر باشند.
از بین بازیکنان فصل قبل تکلیف 7 نفر نامشخص است. پنج نفر به نام های آرام طبع، کرمی، نریمان جهان، کرملاچعب و آقایی درفهرست مازاد هستند و برانکو آنها را نمی خواهد و دو نفر دیگر یعنی کامیابی نیا و رفیعی یا تمدید نکرده اند یا در شرف جدایی و انتقال به تیم های دیگرند. با این حساب می توان پیش بینی کرد از بین بازیکنان قبلی محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، رادوشوویچ، درویش وند، علوان زاده، علیپور و ربیع خواه، 8 بازیکنی هستند که در تمرین امروز حضور پیدا می کنند.
از آنجایی که هنوز منشا برنگشته سه خرید دیگر پرسپولیس در فصل تازه یعنی خلیل زاده، نعمتی و مصلح در تمرین امروز حضور پیدا کنند و تعداد بازیکنان به 11 نفر می رسد. غیبت مربیان هم می تواند این تمرین را خلوت تر از همیشه جلوه دهد. از بین کروات ها فقط برانکو و مارکو برگشته اند و چوک و پانادیچ فعلا نیامده اند. کریم باقری هم ظاهرا مشکلاتی دارد و بعید است در این تمرین حاضر شود. با این حساب احتمال حضور 12 بازیکن و دو مربی در افتتاحیه پرسپولیس 96 وجود دارد. تمرینی که به منزله شروعی هیجان انگیز و حمله برای کسب چهار جام(سوپرجام، لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و لیگ برتر) خواهد بود.


256 41

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767237

خبر فوق مربوط به رسانه خبر آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم