کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
کی روش سرمربی استرالیا بعد از جام جهانی 2018 وکیل ملت: با توجه به اتمام قرارداد مربی پرتغالی با ایران بعد از جام جهانی 2018 رسانه های استرالیایی از حضور این مربی روی نیمکت تیم ملی این کشور خبر دادند.

Brisbane times استرالیا درگزارشی ویژه از نیمکت رهبری تیم ملی استرالیا مدعی حضور کارلوس کی روش سرمربی فعلی ایران روی نیمکت تیم ملی استرالیا پس از جام جهانی روسیه شد.

بنا بر این گزارش آنژه پوستکوگلو سرمربی فعلی استرالیا قصد مربیگری در خارج از این کشور را دارد به همین خاطر با پیشنهاد تمدید قرارداد با کانگوروها مخالفت کرد تا از حالا گمانه زنی ها برای انتخاب جانشینی مناسب برای این مربی پرافتخار و موفق که استرالیا را به مقام قهرمانی آسیا رساند، آغاز شود. در همین ارتباط سایت استرالیایی مدعی شد قرارداد کی روش با ایران ماه جولای آینده به پایان خواهد رسید و این مربی پرتغالی قصد تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را ندارد. از همین رو فدراسیون فوتبال استرالیا اصرار دارد سرمربی سابق رئال و دستیار فرگوسن در منچستر را روی نیمکت تیم ملی بنشاند. Brisbane times ادامه داد: «کی روش طی هفت سال تیم ملی ایران را از رتبه ۶۶ به رتبه ۳۰ جهان و اول آسیا رساند و در رنکینگ بالاتر از سوئد و هلند قرارداد و برای دومین بار پیاپی به جام جهانی برد. ایران با کی روش به عنوان اولین تیم آسیا و دومین تیم جهان بعد از برزیل به جام جهانی روسیه صعود کرد و در هشت دیدار گلی دریافت نکرد. کی روش پیش از این آفریقای جنوبی و پرتغال را هم به جام های جهانی ۲۰۰۲ و ۲۰۱۰ برده بود و بهترین گزینه برای هدایت استرالیا از دید روسای فدراسیون فوتبال است». با این تفاسیر می توان از حالا زنگ خطر را برای روسای فدراسیون فوتبال ایران به صدا در آورد چون همان طور که خود کی روش مدعی شد ادامه فعالیتش در ایران بعد از جام جهانی قطعی نیست پیشنهاد استرالیایی به این مربی پرتغالی می تواند او را برای ترک ایران بعد از شش ، هفت سال وسوسه کند و شوک بزرگی به فوتبال ملی ایران وارد سازد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767216

خبر فوق مربوط به رسانه وکیل ملت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم