کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
دیدار تیم های ملی والیبال ایران و صربستان

عضو فراکسیون زنان مجلس از برگزاری جلسه‌ای در خصوص کم و کیف حضور زنان در ورزشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی با بیان اینکه تصمیم‌گیری در رابطه با حضور زنان در ورزشگاه باید توسط افراد صاحب نظر از همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول صورت بگیرد، گفت: باید اتاق فکر یا کارگروهی متشکل از نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای عالی برای بررسی ابعاد و جوانب حضور یا عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها فعال شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گروهی در زیرمجموعه فراکسیون زنان مجلس متشکل از معاونت زنان وزارت ورزش و کارشناسان به مسائل مرتبط با زنان در ورزش می‌پردازند.

وی گفت: پس از پایان برگزاری مسابقات تیم ملی والیبال در تهران، جلسه‌ای برای بررسی کم و کیف حضور زنان در ورزشگاه برگزار کردیم که معاون ورزش بانوان وزارت ورزش از مذاکره با نهادهای مختلف موافق و مخالف قبل از مسابقات خبر دادند که به گفته ایشان خوشبختانه آن‎ها توجیه و همراه شده بودند لذا مشکل و اعتراض خاصی دیده نمی‌شد.

سیاوشی شاه‌عنایتی با تاکید بر اینکه در مقابل تمامی مخالفت‌ها جمع زیادی موافق حضور زنان در ورزشگاه هستند، اضافه کرد: متاسفانه طومارها و امضاهایی که علیه حضور زنان در ورزشگاه به صورت خیابانی جمع‌آوری شد براساس تفسیرهای فردی از سخنان مقام معظم رهبری یا وصیت نامه امام(ره) است در حالی که این برداشت‌های شخصی پراکنده ناامنی را در جامعه دامن می‌زند و تنش ایجاد می‌کند.

وی افزود: اگرچه اندیشه مخالف قابل احترام است اما بهتر است اجازه دهیم چنین موضوعات حساسی در قالب‌های رسمی و قانونی مسیر خود را دنبال کنند تا تصمیم‌گیری نهایی به صورت کارشناسی اتخاذ شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه قانون فصل‌الخطاب تمامی این موافقت‌ها و مخالفت‌ها است به خانه ملت گفت: ادامه داد: قانون منعی برای حضور بانوان ایران در ورزشگاه ندارد و در شرایط کنونی هم وزارت ورزش جرمی را مرتکب نشده که بتوان از آن در قالب جمع‌آوری طومار شکایت کرد چراکه تا همین چند سال گذشته این موضوع یک امر عادی و قانونی بود.


--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/n/767190

خبر فوق مربوط به رسانه بی باک نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم