خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رمالی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر از شناسایی و دستگیری یک زن رمال که ماهیانه بیش از 40 میلیون ریال درآمد داشت، خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رجبعلی مختاری اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک زن فالگیر با ادعای حل مشکلات مردم از طریق دعانویسی و رمالی از افراد ساده‌لوح کلاه‌برداری می‌کند بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان شاهین‌شهر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه فرد رمال ادعای حل مشکلاتی مانند بیکاری، ازدواج، طلاق، افزایش مهر و محبت و دیگر مشکلات را می‌کرده است، افزود: یک گروه از مأموران پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند که تعداد زیادی کتاب مخصوص رمالی و دعاهایی که برای افراد مختلف نوشته و بسته‌بندی کرده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر افزود: این فرد کلاه‌بردار به بهانه داشتن کارگاه خیاطی اقدام به تهیه یک دستگاه کارت‌خوان بانکی کرده بود و در هر بار ویزیت افراد بین یک تا یک‌میلیون و 500 هزار ریال از افراد دریافت می‌کرده به‌طوری‌که طبق اسناد موجود درآمد ماهیانه وی بیش از 40 میلیون ریال بوده است.

مختاری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده در این خصوص و تحویل متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست، فریب افراد شیاد و کلاه‌بردار را نخورید و در صورت مواجه‌شدن با مشکلاتی در زندگی از مراکز مجاز مانند مراکز مشاوره استفاده کنید و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهید.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767163

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم