خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پس از مشخص شدن نارضایتی دولت آمریکا از سخنگوی کنونی کاخ سفید، مشاوران رئیس‌جمهور این کشور اعلام کردند سمت شان اسپایسر تغییر خواهد کرد. به گزارش اطلس خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران: نقش سخنگوی کاخ سفید در دولت ترامپ تغییر می‌کند.

در حال حاضر شان اسپایسر در جایگاه سخنگوی کاخ سفید برای دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا فعالیت می‌کند، اما امروز مشاوران ترامپ تایید کردند در حال بررسی واگذاری سمتی متفاوت به شون اسپایسر هستند.

سی‌ان‌ان افزود: شب گذشته نیز اسپایسر کنفرانس خبری خاصی برگزار کرد بطوریکه در آن هیچ صدا یا تصویری ضبط نشد! بر هیچکس پوشیده نیست که کاخ سفید و دونالد ترامپ از برخی از اقدامات اسپایسر در جایگاه سخنگوی کاخ سفید راضی نیستند و به دنبال جایگزین کردن او با فرد دیگری هستند؛ زیرا سخنگوی کاخ سفید در مقام چهره‌ای است که مردم از دولت می‌بینند.

ممکن است اسپایسر مسئول دایره ارتباطات راهبردی در داخل کاخ سفید شود، اما به هر حال، دیگر سخنگوی کاخ سفید نخواهد بود که هر روز از تریبون کاخ سفید برای خبرنگاران صحبت کند. در هفته‌های اخیر به علت موضوع تحقیقات درباره نقش روسیه در انتخابات آمریکا، تعداد نشست‌های خبری کاخ سفید به صورت تدریجی کاهش یافته است. کاخ سفید نمی‌خواهد در این خصوص صحبت کند. بنابراین قطع نظر از اینکه چه کسی جانشین اسپایسر شود، سیاست کلی کاخ سفید کاهش تعداد کنفرانس‌های خبری بوده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767153

خبر فوق مربوط به رسانه اطلس خبر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم