خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 415
ثبت‌نام شرکت در آزمون از روز 23 خرداد از طریق سامانه familyeducation.Ir شروع شده است و تا 10 تیرماه ادامه دارد که از میان داوطلبان، شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند و 50 هزار تومان بابت ثبت نام دریافت می‌شود.
راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده
به گزارش میگنا دفتر انجمن اولیا و مربیان در نظر دارد، مدرسین آموزش خانواده را از طریق برگزاری آزمون و از بین فرهنگیان شاغل رسمی و پیمانی، و اعضای رسمی و پیمانی هیأت علمی دانشگاه ها انتخاب نماید .
براساس این اطلاعیه روز دوشنبه 16 مرداد ماه 96، رأس ساعت 10 صبح آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده همزمان در سراسرکشور و در مراکز استان ها برگزار خواهد شد، و در برخی استان ها که گستره جغرافیایی آنها وسیع تر است، ممکن است 2 حوزه امتحانی داشته باشند که متعاقباً و در موعد مقرر از طریق سایت رسمی ادارات کل آموزش و پرورش هر استان خواهد شد. بدیهی است مسئولیت این اطلاع رسانی بر عهدة ادارة انجمن اولیا و مربیان استان میباشد.

حداقل مدرک تحصیلی داوطلبان برای شرکت در آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده، کارشناسی ارشد و بالاتر است و افرادی که در مرحله آزمون علمی حدنصاب لازم را کسب کنند باید مرحله مصاحبه را طی کنند و اگر پذیرفته شوند وارد دوره های آموزشی می شوند که دوره های آموزشی 60 ساعته درنظر گرفته شده است.
لازم است که داوطلبان شخصاً به سامانة لینک دو: دانلود دفترچه راهنما

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767115

خبر فوق مربوط به رسانه میگنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم