خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

پرتاب دلارهای تقلبی برای بازیکن پول دوست| در جریان بازی یکشنبه شب جوانان ایتالیا و دانمارک که در رقابت های قهرمانی اروپا صورت گرفت، هواداران ایتالیا به شیوه خودشان دوناروما دروازه بان میلان را مخاطب اعتراض های خود قرار دادند. این دروازه بان بسیار جوان پیش تر اعلام کرد که نمی خواهد در میلان بماند و می خواهد به تیمی برود که در آن پول بیشتری به دست بیاورد و همین باعث شد که هواداران میلان یکشنبه شب آن قدر دلار تقلبی برای این دروازه بان پرتاب کنند که جریان این بازی مختل شود و داور بازی را متوقف کند.
درخواست رونالدو از مندس برای بازگشت به منچستر| تازه ترین خبرهای منتشر شده در رسانه ها درباره رونالدو این است که که مهاجم رئال مادرید مقصد بعدی اش را به مدیر برنامه اش اعلام کرده است. بهترین بازیکن جهان از خورخه مندس خواسته هر طور که شده راهی پیدا کند که او بتواند دوباره به اولدترافورد برود و پیراهن منچستریونایتد را بر تن کند.
سرمربی سابق زنان ایران در بوندس لیگا| مسئولان باشگاه آینتراخت فرانکفورت، هلنا کاستا که پیش تر به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال دختران در کشورهای ایران و قطر فعالیت کرده بود را به عنوان مربی استعدادیاب این باشگاه در بخش مردان انتخاب کردند. به این ترتیب هلنا کاستا به عنوان اولین مربی زن در تاریخ بوندس لیگا روی نیمکت یک تیم در سطح حرفه ای مردان می نشیند.
پرس دوباره رئیس رئال مادرید ماند| فلورنتینو پرس برای پنجمین دوره، به ریاست باشگاه رئال مادرید رسید تا دورانش در این باشگاه موفق اسپانیایی حداقل تا سال ۲۰۲۱ ادامه داشته باشد. پرس در این انتخابات هم رقیبی نداشت. با انتخاب پرز به عنوان رئیس باشگاه، نقل وانتقالات آتی تیم اسپانیایی ازجمله جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو یا انتقال احتمالی کیلیان امباپه، تاثیری در جایگاه وی نخواهد داشت.
کمک مالی ویلاش بواش به پرتغالی ها| آندره ویلاس بوآس، سرمربی کنونی تیم شانگهایSIPG چین که سابقه هدایت تیم های مطرح چلسی و زنیت سن پترزبورگ را نیز دارد مبلغ 100 هزار یورو به خانواده های قربانیان حادثه آتش سوزی جنگل های پرتغال کمک کرد. گفتنی است فوتبالیست های زیادی در سرتاسر جهان اقدام به پرداخت کمک مالی به افراد آسیب دیده این حادثه کرده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767114

خبر فوق مربوط به رسانه روزنامه شهروند می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم