خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سونای خصوصی مدیران یکی از دستگاه‌های ورزشی که با هزینه چند صد میلیونی از بودجه بیت‌المال ساخته شده به محلی برای شب‌نشینی یک آقازاده تبدیل شده است.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، حکایت آقازاده ها این بار در ورزش خود را به شکلی جدی نشان داده است. شنیده ها حاکی از آن است که سونای خصوصی مدیران یکی از دستگاه های ورزشی که با هزینه چند صد میلیونی از بودجه بیت المال در یکی از اماکن مجلل و مجهز ورزشی ساخته شده، چند صباحی است که به محل شب نشینی اقوام، بستگان و دوستان یک فرد مسئول تبدیل شده و پسر و خواهرزاده و سایر بستگان همراه با دوستان و رفقا تا پاسی از نیمه شب به صورت اختصاصی از این امکان دولتی استفاده شخصی می کنند.

استفاده غیر قانونی از اموال دولتی به صورت نامتعارف در حالی صورت می گیرد که بسیاری از جوانان این سرزمین به لحاظ هزینه بالای استخرهای دولتی و خصوصی از بهره برداری از آنها محروم هستند.

امید است مسئولان این دستگاه ورزشی نظارت بیشتری بر رفتار و نحوه سوء استفاده آقازاده، خواهر زادگان، برادر زادگان و بستگان خود از امکانات دولتی داشته باشند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767107

خبر فوق مربوط به رسانه جام جم آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم