خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
یک روزنامه صهیونیستی حمله موشکی ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه را پیامی به دنیا دانست.

به گزارش تسنیم، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نوشت: این حمله فقط هشدار به اسرائیل نیست، بلکه هشداری است برای کشورهای عربی خلیج فارس و همچنین آمریکا.

این روزنامه مدعی شد که حمله موشکی ایران نشان دهنده این است که این کشور به دنبال تشدید دخالت های خود در سوریه است.

به نوشته آحارونوت اگر این موشک ها از فاصله بیش از ۶۰۰ کیلومتری به اهداف مورد نظر اصابت کرده باشد، نشان می دهد که ایران گزینه های بیشتری غیر از حزب الله برای برخورد با اسرائیل در اختیار دارد. این روزنامه صهیونیست در ادامه نوشت: حمله موشکی ایران علاوه بر ضربه ای که به داعش وارد آورد، به همپیمانان در سوریه کمک می کند.

آحارونوت افزود: اصابت دقیق این موشک ها به اهداف مورد نظر از فاصله ۶۰۰ الی ۷۰۰ کیلومتری نوعی عرض اندام از سوی ایران است، زیرا تاکنون فقط آمریکا و روسیه از چنین فاصله هایی موشک شلیک کرده اند.

در پی جنایت تروریستی ۱۷ خردادماه ۹۶ تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت ۱۸ تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

بازتاب این حمله موشکی موفقیت آمیز، در رسانه های منطقه و بین الملل همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767095

خبر فوق مربوط به رسانه الف می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم