کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبستان، نیری، دبیر کل مجمع خیرین سلامت در جمع خیرین سلامت با اشاره به اقدامات انجام شده خیران در حوزه سلامت گفت: پس از پیروزی انقلاب شاهد وقوع تحولات خوبی در حوزه سلامت هستیم.

وی با بیان اینکه امام پس از پیروزی انقلاب حیات دوباره ای به همه ما بخشید، افزود: با آمدن امام در کالبد مرده ما روح تازه ای دمیده شد و همه زنده شدند.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه امروز شاهد هستیم زن و مرد در ابعاد مختلف و با تخصص هایی که دارند در عرصه سلامت پیشگام هستند، افزود: امروز ایران حرف اول را در دنیا می زند.

نیری با اشاره به عملیات لیله القدر سپاه در پاسخ به حمله تروریستی داعش گفت: ایران توان و قدرت خود را در عرصه های مختلف همواره به دنیا نشان داده است که نمونه آن را در این عملیات مشاهده کردیم.

نیری در ادامه با اشاره به جایگاه بانوان در جامعه گفت: امام به بانوان شخصیت دوباره ای بخشیدند و امروز شاهد ارتقای جایگاه بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی هستیم.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت با مقایسه به موقعیت و جایگاه بانوان بعد از انقلاب اسلامی تصریح کرد: بانوان به دلیل طبع لطیفی که دارند می توانند در حوزه فعالیت های خیرخواهانه موثرتر عمل کنند بنابراین شورای مشارکت های زنان خیر را در این مجمع تشکیل دادیم.

نیری با بیان اینکه از همه نیروهای جوان و متخصص کشور استفاده خواهیم کرد، اظهار داشت: طی 7 سال اخیر 300 مرکز درمانی توسط مجمع خیرین سلامت ساخته شده و در اختیار دولت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه از مجلس انتظار داریم همراهی بیشتری با خیرین سلامت داشته باشد، خاطرنشان کرد: از مجلس درخواست داریم تا به موضوع خیرین سلامت توجه داشته باشد و از اقدامات خیران در حوزه سلامت حمایت کند.

پایان پیام/47
ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767092

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم