خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
کامیابی‌نیا در پرسپولیس می‌ماند مدیر برنامه‌های کمال کامیابی‌نیا می‌گوید این بازیکن ظرف روزهای آینده قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس تمدید خواهد کرد. ۵۵آنلاین :

مدیر برنامه های کمال کامیابی نیا می گوید این بازیکن ظرف روزهای آینده قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

سعید رجبی درباره آخرین وضعیت کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: روز گذشته (دوشنبه) به محل باشگاه پرسپولیس رفتیم و جلسه خوبی را با مدیران این باشگاه برگزار کردیم و بر سر مواردی به جمع بندی هم رسیدیم اما بر سر برخی از صحبت های مان به توافق نرسیدیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا اختلاف کامیابی نیا با باشگاه پرسپولیس بر سر مسائل مالی است؟ گفت : خیر. اختلافی بر سر مسائل مالی نداشتیم. خوشحالیم که آقای طاهری و همین طور آقای ترکاشوند درک خوبی از مسائل دارند و بازیکنان هم آنان را قبول دارند اما آن ها به منافع باشگاه خود فکر می کنند. کمال کامیابی نیا می خواهد که شرایط خوبی در باشگاه داشته باشد.

وی درباره این که آیا کامیابی نیا قراردادش را تمدید خواهد کرد؟ گفت : بله. ظرف روزهای آینده جلسات دیگری را برگزار می کنیم تا به جمع بندی نهایی برسیم و قرارداد تمدید شود.


منبع : ایسنا

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767087

خبر فوق مربوط به رسانه 55 آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم