کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: احداث میدان میوه‌ و تره‌بار در پارکینگ مجاور بیمارستان/ انتقاد از یک برنامه تلویزیونی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد حقانی در سیصد و پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات پیش از دستور اظهار داشت: شهرداری تهران برنامه تبلیغاتی با هزینه هنگفت بنام مردم گرام در شبکه 3 تولید کرده است که جذابیتی ندارد و نبود ایده های نو و غلظت حضور اسپانسر در این برنامه موجب کاهش مخاطب آن شده است.

وی گفت: مجری برنامه بیشتر از مسئولان شهری در اقدامات شهرداری تهران تبلیغ و زیاده روی می کند و عنوان می کند تهران سبزترین شهر دنیاست.

حقانی گفت: این صحبت سنجیده نیست و این برنامه نیز برازنده شهر تهران نیست.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در دو هفته اخیرحذف تعدادی از کارکنان شهرداری اتفاق افتاده است و چند نفر از همکارانی با سابقه کار زیاد از سمت خود برکنار شدند و چنین برخوردی صحیح نیست.

وی اضافه کرد: شاهد احداث میدان میوه و تره بار در پارکینگ مجاور بیمارستان پارسیان در میدان فرهنگ هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: این زمین 2 هزار و 700 متر است و پهنه آن نیز تجهیزات شهری است و هر نوع تغییری در این زمین باید بر اساس رأی کمیسیون ماده 5 باشد.

حقانی گفت: حتی سازمان میادین نیز مخالف احداث این میدان تره بار در کنار بیمارستان است.

وی افزود: ساخت مرکز میادین میوه و تره بار در کنار بیمارستان هیچ گونه سنخیتی ندارد و باعث افزایش ترافیک در این محدوده خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767078

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم