خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
بازیکن سابق تیم ملی استقلال را شانس نخست قهرمانی در لیگ برتر هفدهم می داند.به گزارش بلاغ، فریدون زندی در خصوص شرایط فعلی و فعالیت های خود در عرصه فوتبال گفتگوی کوتاهی انجام داده است که در ادامه می خوانید.

وی در این خصوص گفت:

من چند وقتی است که وارد عرصه مربیگری شده ام و در لیگ دسته ۲ آلمان مربی تیم جوانان یک باشگاه هستم. خیلی دوست دارم در آینده در بوندسلیگا سرمربیگری کنم.

وی در مورد شرایط فعلی فوتبال ایران تاکید کرد:

فوتبال ایران را پیگیری می کنم. پرسپولیس قهرمان شد و با مربیگری برانکو خیلی خوب ظاهر شده است. من چند سال با برانکو کار کرده ام و او مربی خیلی خوبی است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد:

استقلال بازیکنان جوان خیلی خوبی دارد و هماهنگی زیادی بین بازیکنان این تیم دیده می شود. جوانان استقلال در فصل پیش رو باتجربه تر عمل می کنند و به نظر من این تیم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می شود.

زندی در خصوص صعود ایران به جام جهانی خاطرنشان کرد:

ایران با اقتدار توانست به جام جهانی صعود کند. تیم ملی در هر پست ۲ بازیکن خوب دارد و کی روش باید این تیم را به دور دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ برساند چون با شرایط فعلی مردم و هواداران تیم ملی به حذف در مرحله گروهی این رقابت ها قانع نیست.

وی تصریح کرد:

دوست دارم تجربه هایی که دارم را در اختیار جوانان فوتبال ایران قرار دهم. خاطرات خوبی در ایران دارم و امیدوارم شرایط فراهم شود تا بتوانم در فوتبال ایران فعالیت کنم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767075

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم