کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه حمله موشکی سپاه به مواضع داعش پیام تهدیدآمیزی برای کشورهای همسایه ندارد، گفت: همسایه های ما باید از اقتدار ما خرسند بوده و احساس آرامش داشته باشند.

به گزارش خبرنگار بی‌باک، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود با خبرنگاران پیرامون حمله موشکی اخیر سپاه به مواضع تروریست های داعش گفت: ایران با این اقدام خود نشان داد که در راه مبارزه با تروریست ها نه تنها امنیت خود بلکه امنیت کل منطقه را در دستور کار برنامه های خود قرار داده است.

وی اظهار داشت: همسایه های ما باید از اقتدار ما خرسند بوده و احساس آرامش داشته باشند، از این رو از همه کسانی که در این اقتدار ملی سهم داشتند و همچنین راهنمایی های رهبری، حمایت های دولت و رشادت های فرزندان عزیزمان در سپاه و نیروهای مسلح قدردانی می کنیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در کنار این فعالیت های نظامی، فعالیت های امنیتی نیز صورت گرفت و سربازان خوشنام ولی گمنام وزارت اطلاعات توانستند با شناسایی اعضای تروریست ها در ایران این اقدام نظامی صورت گرفته را تکمیل کنند.

ادامه دارد...لینک کوتاه: betanews.ir/n/767058

خبر فوق مربوط به رسانه بی باک نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم