خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
همایش کارگاه‌های متمرکز مکتب تهران برگزار می شود فصل نهم همایش کارگاه های متمرکز مکتب تهران با حضور بهاره رهنما، نادر مشایخی و مازیار تهرانی برگزار می شود.

به گزارش برنا، این موسسه در نظر دارد در دوره نهم همایش کارگاه های متمرکز خود کارگاه هایی در چهار رشته: هنرهای تجسمی، آشنایی با موسیقی، داستان نویسی و تئاتر به مدت 40 روز (8 هفته، 160 ساعت آموزش) برای کودکان و نوجوانان در فصل تابستان برگزار کند.

بنابراین گزارش، این کارگاه ها قرار است با حضور و تدریس بهاره رهنما، شبنم فرشادجو و محمد اعلمی/ تئاتر، نادر مشایخی/ آشنایی با موسیقی، مازیار تهرانی/ هنرهای تجسمی، آرش صادق بیگی و عالیه عطایی/ داستان نویسی برگزار شود.

هدف از برگزاری این همایش علاوه بر سرگرم کردن نوجوانان در فصل تابستان، فراهم آوردن امکانی برای شناخت استعداد، علاقه و راهنمایی برای انتخاب حرفه آینده آن هاست.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های یادشده با شماره تلفن 88891512 تماس حاصل و یا به مکتب تهران واقع در خیابان کریم خان، خیابان آبان جنوبی(عضدی)، کوچه کیوان، پلاک ۸ مراجعه نمایند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767032

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم