خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
بایرن مونیخ خبر پیوستن رونالدو به این تیم را تکذیب کرد
خبرگزاری آریا- باشگاه فوتبال بایرن مونیخ آلمان روز دوشنبه اعلام کرد گزارش ها درباره احتمال پیوستن کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم رئالد مادرید اسپانیا به بایرن مونیخ، در حال حاضر یک شوخی است.
به گزارش سرویس ورزشی آریا، اولی هونس رئیس باشگاه بایرن مونیخ قول داده است در زمان نقل و انتقالات تابستانی، یکی از بازیکنان مشهور را به این تیم بیاورد و رسانه های ایتالیایی اعلام کردند قهرمان لیگ آلمان،‌ به دنبال امضای قرارداد با رونالدو است. کارل هاینس رومنیگه در بیانیه ای که از طرف بایرن مونیخ با عنوان «شوخی امروز درباره شایعات پیرامون رونالدو» منتشر شد اعلام کرد به گمانه زنی های زیاد درباره آمدن و رفتن گروهی از بازیکنان در دوره نقل و انتقالات، عادت کرده ایم. وی افزود: به طور معمول ما به این گونه شایعات پاسخ نمی دهیم ولی اکنون در خصوص کریستیانو رونالدو ما مایلیم توضیح دهیم این شایعه هیچ پایه و اساسی ندارد و باید آن را از زاویه خرافات نگاه کرد. رونالدو به رغم آن که توانسته است به همراه رئال مادرید برای دومین بار پیاپی قهرمان اروپا شود ولی به علت متهم شدن به فرار مالیاتی، تمایل به ترک اسپانیا دارد. بر اساس گزارش رسانه های پرتغالی،‌ این بازیکن 32 ساله که چهار بار جایزه بهترین بازیکن جهان را برده تصمیم گرفته است از باشگاه اسپانیایی خارج شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767025

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری آریا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم