کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیرعامل باشگاه رئال مادرید در اولین واکنش رسمی خود به ماجراهای رونالدو گفت: رونالدو اگر بخواهد رئال را ترک کند، خودم برایش مراسم خداحافظی می‌گیریم! به گزارش وانانیوز، فلورنتینو پرس مدیرعامل باشگاه رئال مادرید اسپانیا در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه خود گفت: از اعتماد هیات امنا ممنونم، امیدوارم در سال آینده نیز جشن‌های قهرمانی را تجربه کنیم، زیدان و تیمش برای تکرار شکوه رئال مادرید آماده هستند.

وی ادامه داد: رونالدو بازیکن رئال مادرید است، فصل آینده هم بازیکن رئال مادرید خواهد بود، ماجرای جدایی او یک شایعه است و عصبانیت او به خاطر مشکلات مالیاتی است که هیچ ارتباطی به رئال مادرید نداشته و ندارد. به رغم بی ربط بودن این موضوع به باشگاه ما بیشترین حمایت را از او داشته‌ایم و حتی به مدیر برنامه‌هایش پیشنهاد کردم، قرارداد وی طوری تمدید شود که کل جریمه مالیاتی را خود باشگاه پرداخت کند. نمی‌دانم دیگر چگونه باید حمایت کنیم؟

پرس ادامه داد: البته تصمیم با خود رونالدو است، به او احترام می‌گذارم و اجازه نمی‌دهم تحت فشار تصمیم گیری کند. واقعا اگر بخواهد از رئال مادرید برود، مشکلی نیست، باشگاه مبلغ مربوط به جریمه فسخ قرارداد را می‌گیرد و با او خداحافظی می‌کند، حتی مراسم باشکوهی برای خداحافظی او ترتیب خواهم داد، مادرید به یک اسم متکی نیست. در کل اما اطمینان دارم که رونالدو بازیکن عاقلی است و به جدایی فکر نخواهد کرد.

منبع: فارس نیوز

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767022

خبر فوق مربوط به رسانه وانا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم