خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
توانمند-سازی-زناناولین جلسه کمیته مشاوره و آموزش استان اصفهان در سال ۹۶ در اداره کل بهزیستی این استان برگزار شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سهیلا اثنی عشران مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و رییس کمیته مشاوره و آموزش خانواده، مجتبی ناجی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان و اعضای این کمیته در بهزیستی در این نشست حضور داشتند.

مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری با اشاره به حضور حداکثری زنان در انتخابات اظهار کرد: بانوان توانمند نقش اساسی در توسعه پایدار دارند، بنابراین سیاستگذاری واقع بینانه و تحول آفرین برای نیمی از جمعیت کشور اجتناب ناپذیر است.
اثنی عشران اظهار کرد: برای کاهش آسیب های اجتماعی بویژه طلاق، وظیفه اصلی ما توانمند سازی زنان بویژه از طریق تشکیل نهادهای مدنی است تا بدینوسیله مشارکت زنان در حل مسائل و مشکلات جامعه افزایش یابد.
ناجی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان در ادامه، گفت: متاسفانه آسیب های اجتماعی بویژه طلاق در سال های اخیر رو به گسترش بوده است و برای داشتن خانواده های استوار و مصون در مقابل این آسیب ها توجه به سرمایه های انسانی و توانمند سازی بویژه توانمند سازی زنان بخصوص از طریق آگاه سازی و ارائه آموزش های پیشگیری و خانواده، باید در رأس برنامه های حوزه زنان و خانواده باشد.
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان هم در پایان گفت: باید با اجرای کارگاه های آموزشی، آموزش در سطح رسانه های خرد، آموزش های گروهی در اجتماعات و آموزش هایی که پاسخگوی نیازهای اختصاصی زنان و جوانان باشد؛ خانواده ها را در برابر آسیب های اجتماعی بویژه طلاق و اعتیاد واکسینه کرد.

انتهای پیام/ ت.ت

لینک کوتاه: betanews.ir/n/766986

خبر فوق مربوط به رسانه صاحب نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم