خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:

روز گذشته روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد نیروی هوافضای سپاه با شلیک موشک های زمین به زمین مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه را هدف قرار داده است؛ این خبر به سرعت در صدر اخبار رسانه های جهان قرار گرفت.

به گزارش تهران نیوز ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه خد اعلام کرد این عملیات را با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران انجام داده است. “دیرالزور” محل اصابت موشک ها در مرز سوریه و عراق به عنوان یکی از مقرهای بسیار مهم تروریست های تکفیری پس از شکست سنگین آنان در حلب شناخته می شود.

دیرالزور در فاصله ۱۰۰ کیلومتری عراق پس از آغاز جنگ در سوریه یکی از شهرهایی بود که بیشترین خسارت را متحمل شد و تصاویر ویرانه‌های آن بارها در رسانه های جهانی بازتاب یافت. این شهر چند سالی است که میان ارتش سوریه و داعش دست به دست می شود اما از آنجایی که داعش پایگاه اصلی خود را در حلب، شمال غرب سوریه از دست داده چندی است این محل به عنوان مقر فرماندهی این گروه تروریستی شناخته می‌شود. تصاویر زیر اوضاع این شهر در سال های اخیر را بیشتر نشان می‌دهد.
منبع: فرادید

انتهای متن/*