خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
«اکسیدان» و «مسلخ» اکران می‌شوند
از این هفته دو فیلم سینمایی «اکسیدان» و «مسلخ» به چرخه‌ی اکران اضافه می‌شوند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه ۲۹ خردادماه این شورا گفت: «در این جلسه قرارداد فیلم پا تو کفش من نکن بعد از فیلم مسلخ در گروه سینمایی ماندانا ثبت شد و فیلم مسلخ به کارگردانی اصغر نصیری، هم از چهارشنبه ۳۱ خردادماه در گروه سینمایی ماندانا اکران خود را به جای فیلم مادر قلب اتمی آغاز می‌کند.

طبق گفته‌ی فرجی فیلم مادر قلب اتمی به زودی تعویض می‌شود:«طبق آیین‌نامه‌ی شورای صنفی نمایش، کف فروش فیلم مادر قلب اتمی در سرگروه خود پایین بود و به همین دلیل این فیلم تعویض می‌شود.»

همچنین سخنگوی شورای نمایش درباره‌ی اکران فیلم اکسیدان گفت: «با توجه به مصوبه‌ی گذشته‌ی شورای صنفی نمایش مبنی بر اکران فیلم اکسیدان پس از شب‌های قدر، اکران این فیلم از فردا سه‌شنبه (۳۰ خردادماه) در سرگروه زندگی به جای فیلم دو عروس شروع می‌شود.»

فرجی درباره‌ی اینکه با توجه به اعتراض‌های اخیر به عملکرد حوزه‌ی هنری آیا تصمیمی برای سینماهای حوزه‌ی هنری در شورای صنفی نمایش گرفته شده است یا خیر، توضیح داد: «‌در این باره صحبت‌هایی در جلسه مطرح شد اما فعلا تصمیمی گرفته نشده است. این موضوع در جلسه‌ی بعدی شورا دوباره بررسی خواهد شد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/765529

خبر فوق مربوط به رسانه فیلم نت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم