سکه ها جشنواره تخفیف
تاریخ دریافت خبر:
صالحی امیری: در حال انجام اقدامات منسجم و سازمان یافته برای ایثاگران هستیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام اقداماتی منسجم و سازمان یافته برای ایثارگران در سراسر کشور است که امیدوارم این اقدامات جبران بخش کوچکی از ایثارگری های آنها باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا، شب گذشته(یکشنبه) در مراسم ضیافت افطار با خانواده ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این مطلب افزود: حضور ایثارگران در این وزارتخانه مایه دلگرمی است و خانواده ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه مدیون ایثارگری های آن ها هستیم.

وی تاکید کرد: سعی می کنیم تمام خواسته ها و مطالبات خانواده ایثارگران را در دولت پیگیری و به سرانجام برسانیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش همسران ایثارگران در موفقیت های آنان خاطرنشان کرد: به همسران ایثارگران مدیون هستیم، بطور قطع مردان در کنار زنان فداکار خود به موفقیت می رسند.

وی خطاب به خانواده ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: همیشه دغدغه ایثارگران را خواهیم داشت و قول خواهیم داد که شما عضوی از خانواده این وزارتخانه باشید و همیشه سعی خود را در جهت حل مشکلات شما به کار خواهیم گرفت، وظیفه ما این است که در غم و شادی در کنار خانواده های ایثارگر باشیم.

صالحی امیری تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام اقداماتی منسجم و سازمان یافته برای ایثارگران در سراسر کشور است که امیدوارم این اقدامات جبران بخش کوچکی از ایثارگری های آن ها باشد.

در بخش دیگری از این مراسم، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران با تاکید بر اینکه این وزارتخانه در صدد تکریم ایثارگران و خانواده های آنها است، گفت: امروز مجموعه وزارتخانه با تاکید آقای صالحی امیری به دنبال تکریم ایثارگران است و ما هم به عنوان خدمت کاران به ایثارگران ایفای نقش می کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری با بیان اینکه در ایامی قرار داریم که منتسب به امام علی(ع) است، اظهار داشت: امام علی(ع) در همه میدان ها و زمینه ها الگو است و در راستای فداکاری و ایثار، امیرالمومنین(ع) نمونه بارز برای همه ی انسان ها محسوب می شود.

وی ادامه داد: برای ما افتخار است که به عنوان شیعه امام علی(ع) از دین اسلام، مکتب تشیع و سرزمین امام زمان(عج) مراقبت کنیم، در روزگاری که مستکبرین مدافع حقوق بشر بودند و صدام را علیه ایران تجهیز کردند ایثارگران و مردم قهرمان ما با هدایت امام راحل توانستند صحنه های فداکاری را خلق کنند که نتیجه آن امنیت امروز کشور است.

مشاور وزیر ارشاد در امور ایثارگران تاکید کرد: شهدا با خون خود، جانبازان با ارائه بخشی از وجود خود، آزادگان با صبوری و رزمندگان با کوشش خود نشان دادند که ایران تحت هیچ شرایطی زیر بار ظلم نمی رود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/765527

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم