کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
به اشتراک گذاری نمونه های جدید عکس های ثبت شده با دوربین وان پلاس 5 توسط مدیرعامل وان پلاس

اگر تمایل دارید هر چه زودتر ایده ای از کیفیت عکس هایی که با دوربین وان پلاس 5 خواهید انداخت داشته باشید، بد نیست نگاهی به نمونه هایی که اخیراً Pete Lau، مدیرعامل وان پلاس در حساب کاربری خود در شبکه Weibo به اشتراک گذاشته بیاندازید. البته با توجه به عدم همراهی این تصاویر با اطلاعات کامل نمی توان مطمئن بود که آیا این تصاویر اورجینال هستند و یا احیاناً دستکاری شده اند. اما به نظر می رسد از سایز 4608 در 3456 برخوردارند که مشخصه رزولوشن 16 مگاپیکسلی است. بنابراین حداقل یکی از سنسورهای دوربین دوال وان پلاس 5 قطعا 16 مگاپیکسلی خواهد بود.


در خصوص کیفیت هم باید گفت آنچه دیده می شود با بهترین کیفیتی که در حال حاضر در عکاسی با موبایل در دسترس است مطابقت دارد. مورد قابل ذکر دامنه دینامیک بالاست که به دوربین امکان می دهد تصویر لحظه غروب خورشید را با زیبایی خاصی ثبت کند. اگر به تفکیک رنگ ها دقت کنید متوجه دلیل زیبایی این تصاویر می شوید. توازن رنگ ها خیلی طبیعی نیست که البته لزوما مشخصه بدی به حساب نمی آید. گاهی توازن کاملا صحیح رنگ ها به نتایجی نه چندان خوشایند ختم می شود.


با وجودیکه هنوز ترکیب دوربین دوال به کار رفته در این محصول مشخص نیست، نرم افزار عکاسی در هماهنگی با DxO Labs ارتقا یافته است. اینکه دوربین دوال این محصول ترکیبی از سنسورهای رنگی + تک رنگ، لنز زاویه باز + معمولی، لنز معمولی+ تله فوتو یا هر ترکیب دیگری باشد زیاد اهمیت ندارد چرا که به نظر نتیجه کار بسیار جالب است. این محصول به زودی رونمایی خواهد شد.

وان پلاس 5

وان پلاس 5

وان پلاس 5

وان پلاس 5همچنین بخوانید

لینک کوتاه: betanews.ir/n/765453

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم