کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
حقوق بیشترین حقوق را چه کسانی می‌گیرند؟ بر اساس داده‌های به‌دست آمده از گزارش حقوق و دستمزد سال 95، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند.

به گزارش جام نیوز، در گزارش حقوق و دستمزد سال 95، آمار و اطلاعات مربوط به حقوق های دریافتی بیش از 100هزار نفر از شاغلان کشور در سه سطح مدیران ارشد، مدیران میانی و سطوح غیرمدیریتی جمع آوری و بررسی شده است.

بر اساس این گزارش مدیران ارشد حوزه نفت و گاز با دریافتی متوسط 6.9 میلیون تومان در ماه صدرنشین هستند و مدیران ارشد حوزه کامپیوتر و نرم افزار با 5.5 میلیون تومان و حوزه عمران و ساختمان با 4.9 میلیون تومان در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

در سطح مدیران میانی، صدرنشینی با شاغلان نظام بانکی است. مدیران میانی نظام بانکی کشور به طور متوسط رقمی در حدود 4.4 میلیون تومان در ماه دریافتی دارند و بعد از آنها مدیران میانی حوزه نفت و گاز با 3.7 میلیون و مدیران صنایع مخابراتی و الکترونیکی با 3.5 میلیون تومان دریافتی ماهانه قرار دارند.

بنا بر یافته های گزارش حقوق و دستمزد، در سطوح غیرمدیریتی، کارمندان حوزه های سرمایه گذاری و بورس با حقوق ماهانه 2.8 میلیون تومان بیشترین حقوق را دریافت می کنند و رتبه های بعدی از آن کارکنان بخش نفت و گاز و صنایع مخابراتی و الکترونیکی است که به طور متوسط 2.4 میلیون تومان درآمد ماهانه دارند.

گزارش حقوق و دستمزد گزارشی است که برای چهارمین سال متوالی، جهت آگاهی فعالان بازار کار از میانگین حقوق و دستمزدها در کشور توسط سایت ایران تلنت منتشر می شود. برای آگاهی از حقوق و دستمزدهای دریافتی در سایر گروه های شغلی، می توانید به وب سایت irantalent.com مراجعه کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/765261

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم