خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: سپاه به وعده خود قاطعانه عمل کرد

اکنون کارشناسان و ناظران بین‌المللی، در حال رمزگشایی از پیام شلیک عملیاتی موشک‌های بالستیک سپاه، آن هم پس از 30 سال، هستند.

به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس، رضا سراج کارشناس سیاسی در کانال تلگرامی اش نوشت: نیروی هوافضای سپاه با حمله موشکی به دیرالزور در خاک سوریه، از تروریست های تکفیری انتقام راهبردی گرفت. این اقدام در عین حال پیام مهمی به حامیان غربی، عبری، عربی تروریست ها بود که بدانند تکرار اقدامات تروریستی در خاک ایران، پاسخی در تراز بسیار بالاتر ایران را به دنبال خواهد داشت. در روزی که با هدایت و پشتیبانی ایران، الحاق زمینی بین عراق و سوریه برقرار شد؛ شلیک موشک های بالستیک سپاه، پیام و پاسخ قاطع ایران به تحریم های جدید آمریکا نیز بود.

وی همچنین در مطلب دیگری نوشت:

پس از واقعه تروریستی در تهران، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه گفت : «انتقام گیری خون این شهدا در دستور کار جدی سپاه پاسداران قرار دارد اما اینکه در چه نقطه و با چه کیفیتی؛ گزینه ای است که مکتوم است. جهان حرف و عمل سپاه را دیده، سپاه بعد از عمل حرف می زند.»

حالا با گذشت چند روز از وعده سپاه، دنیا با بهت و غافلگیری به اقدام راهبردی سپاه برای انتقام خون شهدای ترور می نگرد. اقدام قاطعانه سپاه برای حفظ امنیت ایران، به تیتر اول رسانه های جهان تبدیل شده است. اکنون کارشناسان و ناظران بین المللی، در حال رمزگشایی از پیام شلیک عملیاتی موشک های بالستیک سپاه، آن هم پس از 30 سال، هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/764978

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم