خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دولت بهار: ورزشگاه ماراکانای برزیل محل برگزاری مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ ریو با اوضاع ناخوشایندی روبرو شده است.

به گزارش دولت بهار به نقل از تسنیم، صندلی های جدا شده از محل نصب شان، از بین رفتن چمن و انباشت زباله بخشی از شمایل ناخوشایند ورزشگاه قدیمی و خاطره ساز ماراکانای برزیل است که 6 ماه پس از پایان المپیک 2016 به این وضعیت دچار شد.

ورزشگاه زیبای ماراکانا جهت برگزاری رقابت های جام جهانی 2014 و المپیک 2016 مدرن سازی شد اما 6 ماه پس از پایان رقابت های المپیک به وضعیت اسفناکی درآمده است. این ورزشگاه در سال 1950 میلادی توسط 11 هزار کارگر ساخته شد و رکورد جای دادن 200 هزار تماشاگر را در خود ثبت کرد. ورزشگاه مارکانا بارها مورد بازسازی اصولی قرار گرفت و آخرین بار نیز جهت برگزاری مسابقات جام جهانی 2014 و مراسم های افتتاحیه و اختتامیه المپیک 2016 مدرن سازی شد.

وضعیت امروز ورزشگاه ماراکانا اصلا رضایت بخش نیست و انتشار تصاویری از صندلی های کنده شده، چمن نامناسب، ریزش آب از دیواره ها، ریخته شدن لایه های گچی، لانه های پرندگان و حجم انبوهی از زباله ها واکنش های تندی را به همراه داشته است.

در این میان ماریو آندرادا، عضو اجرایی کمیته بین المللی المپیک با مشاهده تصاویر ورزشگاه ماراکانا گفت: متعجب هستم. ما ورزشگاه را در شرایط مطلوبی در اختیار گرفتیم و با وضعیت بهتری نیز تحویل دادیم.

بازسازی ورزشگاه ماراکانا جهت جام جهانی 2014 و المپیک 2016 ریو هزینه 500 میلیون دلاری داشته است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/471133

خبر فوق مربوط به رسانهدولت بهار می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم