خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش عصر امروز، علی اکبر ولایتی در برنامه این شب ها، آیت الله هاشمی رفسنجانی را یک «امیرکبیر» بلکه بالاتر از آن توصیف کرد.


رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع در مورد برخی اختلاف نظرها بین مقام معظم رهبری و آیت الله هاشمی رفسنجانی، خاطرنشان کرد: ایشان مصلحت ملی و انقلاب را برتر از هر چیز دیگر می دانستند، حتی اگر علیه نظر ایشان باشد. ایشان (آیت الله هاشمی رفسنجانی) این شجاعت را داشتند که نظرشان را می گفتند اما اگر به جایی می رسید که باید نظر خودشان را بازگو کنند یا نظر مقام معظم رهبری را، نظر مقام معظم رهبری را ترجیح می دادند.


وی ادامه داد: در زمان امام هم همینطور شد. بارها ایشان در رابطه با مسئله جنگ با امام صحبت کردند. اگر قبول می کردند که هیچ ولی اگر قبول نمی کردند تبعیت می کردند. این نکته مهمی است. ایشان (آیت الله هاشمی رفسنجانی) در این اواخر در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید بر تبعیت شان داشتند از نظرات مقام معظم رهبری و ایشان را رکن رکین این نظام می دانستند که این نظام حول این محور زنده است و این خیمه بر روی این تیرک بنا شده است. اگر این تیرک را بکشیم، خیمه ای دیگر باقی نمی ماند و از صمیم دل به این موضوع اعتقاد داشتند.


ولایتی خاطرنشان کرد: در دوره ای که امام از دنیا رفتند، بسیاری از ناظرین بدخواه در دنیا مثل غربی ها، آمریکایی ها و انگلیسی ها همچنین صهونیست ها که دلشان نمی خواهد چنین نظام پابرجا و مقتدری باشد، آرزو داشتند پس از فوت حضرت امام اوضاع ایران به هم بریزد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470993

خبر فوق مربوط به رسانهعصر امروز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم