خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان خمینی‌شهر با اشاره به انجام ۳ هزار و ۱۵۶ ماموریت توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در پاییز امسال، گفت: در این مدت، ۶ احیای موفق به نام تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی خمینی‌شهر به ثبت رسید. ثبت ۶ احیای موفق به نام تکنسین های فوریت‌های پزشکی به گزارش ایمنا، مسعود پیرحاجی اظهار کرد: در سه ماهه سوم امسال، تعداد ۵۳ هزار و ۷۴۲ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ خمینی شهر برقرار شد که از این تعداد تماس، تکنسین های فوریت های پزشکی این شهرستان به ۳ هزار و ۱۵۶ ماموریت شامل یک هزار و ۸۳۶ ماموریت غیرتصادفی و یک هزار و ۳۲۰ ماموریت تصادفی اعزام شدند.
وی تعداد حوادث ویژه این شهرستان را ۵۵ مورد در پاییز امسال اعلام کرد و افزود: در این مدت، ۲۱ مورد مسمومیت با منوکسیدکربن به اتاق فرمان ۱۱۵ خمینی شهر گزارش شد که این تعداد، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۳۰ درصد کاهش داشته است.
برخورداری از ۶ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی و ۴۵ نفر پرسنل
مسوول امور پایگاه های فوریت های پزشکی شهرستان خمینی شهر تصریح کرد: در پاییز امسال، ۶ احیای موفق و یک مورد کمک به زایمان زن باردار در منزل به نام پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی این شهرستان به ثبت رسید.
پیرحاجی خاطرنشان کرد: استقرار موتورلانس در نماز جمعه هر هفته خمینی شهر، استقرار واحدهای امدادی در روزهای بازگشایی مدارس و کنگره بزرگداشت شهدا به مدت ۱۰ شب، شرکت در مانور آموزشی برخورد با مصدوم پرتوی و شیمیایی و مانور امدادرسانی به زائران حسینی در مرز مهران از جمله اقدامات اورژانس ۱۱۵ خمینی شهر در این مدت بود.
وی یادآور شد: فوریت های پزشکی شهرستان خمینی شهر با برخورداری از ۶ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی و ۴۵ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات اورژانسی به شهروندان است. /01191/142/3
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470902

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم