خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پلیس مایه افتخار مردم اصفهان/ نگذارید عده‌ای شرور امنیت و آرامش عمومی را خدشه‌دار کنندReviewed by on Jan 12Rating:

به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز، استاندار اصفهان در همایش فرماندهان و روسای کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان، ایجاد امنیت و آرامش برای مردم را مهم ترین وظیفه تمامی حکومت ها عنوان و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز به برکت عنایت امام زمان (عج)، تدابیر رهبر معظم انقلاب، سیاست های دولت و همچنین اقدامات امنیتی و انتظامی در منطقه ای که آشوب و جنگ و خونریزی وجود دارد توانسته یک امنیت و آرامش مثال زدنی را برای مردم فراهم کند که باید قدر این امنیت را دانست.

رسول زرگرپور بابیان اینکه دشمنان انقلاب و این نظام لحظه ای از توطئه و اعزام تروریست ها برای برهم زدن امنیت و آرامش کشور ما کوتاهی نمی کنند، گفت: خوشبختانه با حضور مقتدرانه نیروهای انتظامی در مرزها و سطح شهرها این امنیت و آرامش برقرار است و مردم باید قدردان و شکرگزار نیروهای خدمتگزار خود باشند.

وی ادامه داد: بستر و زمینه هر توسعه ای، امنیت و آرامش در جامعه است و در این زمینه نیازمند است که نیروهای انتظامی روزبه روز بر آمادگی و توانایی خود برای حفظ و حراست از امنیت کشور بیشتر کوشا باشند.

رئیس شورای تأمین استان اصفهان، افزایش آمادگی ها، بروز رسانی توانایی ها، شناخت وظایف و تبیین دقیق فعالیت ها و خدمات در رسانه ها را از مهم ترین اصول موردتوجه در نیروی انتظامی برشمرد و اظهار کرد: خوشبختانه پلیس اصفهان در افزایش آمادگی و بروز رسانی توانایی ها توانسته پیشرفت های خوبی به دست آورد که باعث افتخار مردم استان است.

زرگرپور تصریح کرد: نیروهای انتظامی باید بتوانند بااقتدار و عزت بر وظایف خود مسلط باشند و اجازه ندهند که عده ای شرور با اعمال مجرمانه خود به حقوق مردم تجاوز کرده، امنیت و آرامش عمومی را برهم بزنند.

استاندار اصفهان با تقدیر از عملکرد رسانه ای این فرماندهی، اطلاع رسانی سریع و بهنگام نیروی انتظامی از حوادث را موجب آرامش عمومی و جلوگیری از برخی سوءاستفاده ها عنوان کرد و گفت: یکی از توصیه های من به فرمانده انتظامی استان این بود که نیروی انتظامی اولین نهادی باید باشد که خبر حوادث را به اطلاع مردم می رساند، چراکه اطلاع رسانی صحیح، دقیق و سریع بسیار می تواند به این نیرو در انجام بهتر مأموریت هایش کمک کند.

زرگرپور تأکید کرد: اگر اخبار حوادث و رویدادهای استان و همچنین خدمات و فعالیت نیروی انتظامی به صورت صحیح، درست و سریع به اطلاع مردم برسد نه تنها می تواند باعث حفظ آرامش عمومی مردم شود بلکه از شایعه پراکنی، سو‍ء استفاده و موج سواری رسانه های معاند نیز جلوگیری می کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470867

خبر فوق مربوط به رسانهایران ویج می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم