خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
احد جاودانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ناشران ۲۹ کشور متقاضی شرکت در نمایشگاه بین‌المللی استان هستند که از ۱۶ تا ۲۱ بهمن‌ماه سال جاری در ساری برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، احد جاودانی بابیان اینکه نمایشگاه بین المللی کتاب استان در ۳۲۰ غرفه از ۱۶ تا ۲۲ بهمن در مجتمع نیاوران واقع در ساری، جاده قائم شهر – ساری برگزار می شود اظهار داشت: ۵۷۰۰ ناشر درخواست حضور در نمایشگاه را کردند و ۷۰ هزار و ۷۵۵ عنوان کتاب برای عرضه در نمایشگاه ثبت نام شده است.

وی با عنوان اینکه ۲۹ کشور درخواست شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب استان رادارند، افزود: سال گذشته ناشران ۱۲ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده اند و امسال ازنظر شمار کشورها و ناشران با رشد و استقبال چشمگیری مواجه بوده ایم.

جاودانی با اشاره به استقبال خوب ناشران استانی برای شرکت و حضور در نمایشگاه کتاب یادآور شد: در نمایشگاه علاوه بر عرضه کتاب های جدید تألیف برنامه های فرهنگی خوبی نظیر رونمایی کتاب، امضای کتاب با حضور مؤلف، نقد و بررسی کتاب، قصه گویی، ایستگاه نقاشی و غیره برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین بابیان اینکه تخفیف و بن های ویژه ای برای حمایت از صنعت نشر و کتاب و کتاب خوانی در نظر گرفته شده است، گفت: بن های کتاب همزمان با برپایی نمایشگاه در محل نمایشگاه عرضه می شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد با همکاری آموزش وپرورش، حوزه های علمیه و دانشگاه ها زمینه بازدید دانش آموزان، طلاب و دانشجویان را از این رویداد فرهنگی فراهم کنیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470580

خبر فوق مربوط به رسانهقدس آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم