خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
شکایت خانواده قربانیان تروریسم از تویتر

خبرگزاری آریا - خانواده قربانیان امریکایی حملات تروریستی داعش در بروکسل و پاریس، علیه شبکه اجتماعی تویتر اقامه دعوا کردند. این خانواده ها تویتر را متهم به همکاری برای تأمین حمایت مادی و منبع درآمد برای این گروه تروریستی کرده اند.
العالم - امریکا
این شکایت در دادگاهی در نیویورک ثبت شده است و شاکیان خواستار خون بهای دو قربانی امریکایی این انفجارها یعنی "الکساندر پینکوسکی" 29 ساله و "نوامی گونزالس" 26 ساله شده اند.
شبکه تویتر تاکنون هیچ واکنشی در این خصوص نشان نداده است.
در انفجارهای تروریستی مارس سال گذشته میلادی در بروکسل32 نفر کشته شدند. در انفجارهای نوامبر 2015 در پاریس نیز 130 نفر به قتل رسیدند. "داعش" مسئولیت این حمله ها را بر عهده گرفت.
گفتنی است این پرونده 86 صفحه دارد و هفته گذشته به نام خانم "آن کامرون کین" و مادر گونزالس به نام بئاتریس گنزالس و ناپدری و خواهرانش در این دادگاه ثبت شده است.
خویشاوندان این دو قربانی، شبکه اجتماعی تویتر را در این زمینه مسئول می دانند و معتقدند که عناصر گروه تروریستی داعش با استفاده از سرویس و خدمات این شبکه، جنایات تروریستی خود را در سراسر جهان انجام می دهند.
208

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470236

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری آریا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم