خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
علی اشکانی روزی که هدایت تیم‌ملی کشتی فرنگی را پذیرفت هرگز تصور نمی‌کرد با چنین روزهایی روبه‌رو شود. علی اشکانی روزی که هدایت تیم‌ملی کشتی فرنگی را پذیرفت هرگز تصور نمی‌کرد با چنین روزهایی روبه‌رو شود. سرمربی جوان تیم ملی این روزها بیشتر از آنچه فکرش را می‌کرد تنهاست. بعد از عدم نتیجه‌گیری در رقابت‌‌های جام جهانی، شورای فنی کشتی فرنگی عملاً پشت او را خالی کرد و با تهدید و اولتیماتوم ثابت کرد که زیاد معطل نتیجه‌گیری او نمی‌ماند و خیلی زود برکنارش خواهد کرد. شاید با دیدن این اوضاع بود که اشکانی متوجه ستاره‌‌های المپیکی کشتی فرنگی ایران شد، مردانی که با محمدبنا در لندن تاریخ‌ساز شدند و به رغم اینکه در ریو شکست خوردند اما وزنه‌‌های غیرقابل انکاری برای کسب موفقیت محسوب می‌شوند و می‌توانند عصای دست اشکانی در چنین روزهایی باشند. اعلام اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی و وجود اسامی ستاره‌هایی چون حمید سوریان،‌امید نوروزی، سعید عبدولی و قاسم رضایی مؤید این مسئله است اما به رغم این لیست و اظهار نظرهای اشکانی و مربیان تیم ملی در خصوص باز بودن درهای اردو به روی المپیکی‌ها و ستاره‌‌های کشتی فرنگی ایران به نظر می‌رسد که اشکانی در این زمینه هم توفیق حاصل نکرده باشد.
خبرگزاری‌ها دیروز جسته و گریخته از حال و روز و تصمیم‌‌های آخر نفرات المپیکی دعوت شده به اردو گزارش دادند مثل اینکه، سوریان در اندیشه خداحافظی است، امید نوروزی می‌خواهد یک سال استراحت کند، سعید عبدولی تمایلی به حضور در اردو ندارد و قاسم رضایی هم تمریناتش رادر آمل پیگیری می‌کند. بدین ترتیب باید گفت اشکانی تنها باید به داشته‌‌های خود و جوانانش تکیه کند، کاری سخت که در این روزهای پرفشار سخت‌تر هم به نظر می‌رسد. اردوی 27 دی تا 7 بهمن ماه می‌تواند خیلی از مسائل را روشن کند. ‌سرمربی تیم ملی البته باید به این نکته مهم نیز توجه کند که اسیر کشتی‌گیر‌سالاری نشود و این‌گونه القا نشود که المپیکی‌ها هر وقت دلشان خواست می‌توانند بیایند و بروند. علی اشکانی معضلات خاص خودش را دارد پس لزومی ندارد که با دعوت از کشتی‌گیرانی که شاید تنها حاشیه‌ها را برای او تیمش بیشتر کنند خود را به دردسر بیندازد. کشتی فرنگی ایران روزهای حساس و سرنوشت‌سازی را سپری می‌کند موفقیت علی اشکانی و جوانانش می‌تواند آینده این رشته را تضمین کند، همانطور که شکست آنها می‌تواند کشتی فرنگی را باز هم چنان به عقب براند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470186

خبر فوق مربوط به رسانهجوان آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم