خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
آیت الله هاشمی رفسنجانی معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی فردا با حضور نماینده ولی فقیه در گلستان در گنبدکاووس برگزار می‌شود.

عبدالقدیر کریمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: مراسم ترحیم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد قائمیه گنبدکاووس با سخنرانی آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان برگزار می شود.

وی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی 60 سال مجاهدت های این بزرگوار را فراموش نخواهد کرد و آیت الله رفسنجانی در شکل گیری نظام و تثبیت و حفظ آن نقش به سزایی داشتند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: فردا پیام های رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور درباره این عالم نستوه در بین حضار توزیع خواهد شد.

وی افزود: این عالم مجاهد مردی برای زمان های سخت و تعلیم های راهبردی بود، آن گونه که نقش او در مبارزات 15 خرداد 42 و پیروزی انقلاب اسلامی کم نظیر و در برپایی نظام اسلامی محوری حائز اهمیت و درخشان بود.

کریمی ادامه داد: همچنین مراسم بزرگداشت نواب صفوی نیز روز بیست و ششم پس از نماز و مغرب و عشا در مسجد هاشمی با سخنرانی همرزم وی آقای عبدخدایی برگزار می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470158

خبر فوق مربوط به رسانهتسنیم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم