خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خواستار بازنگری در اعتبارهای آذربایجان شرقی در لایجه بودجه سال 96 شد.

به گزارش آناج به نقل از ایرنا، شهاب الدین بی مقدار در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در بررسی بودجه سال 96 اعتبارهای مالی استان با کاهش 18.5 درصدی مواجه شده و باید هرچه سریع تر برای این موضوع چاره اندیشی شود.

وی اظهار کرد: این کاهش اعتبارها در صورتی است که در مقابل سهم مالیاتی استان آذربایجان شرقی با افزایش 13.9درصد روبرو بوده و تناسبی بین کاهش اعتبارها و افزایش سهم مالیاتی نیز وجود ندارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، با اشاره به پیگیری های این موضوع از طریق مراجع مربوطه یادآوری کرد: قبل از ارائه لایحه بودجه طی تماس های تلفنی و حضوری با مسئولان استانی خواستار توجه به موضوع اعتبارهای استانی شده بودم چرا که قبل از ارائه لایحه تغییر آن بسیار راحت تر بود.

بی مقدار، ادامه داد: تغییرات در اعتبارها قبل از تصویب لایحه بودجه امکان پذیر است و باید هرچه سریع تر برای این مهم اقدام لازم انجام شود.

وی بر اتحاد نمایندگان استان در این رابطه تاکید کرد و گفت: درگیر شدن به حواشی و دنبال حاشیه های سیاسی بودن مشکلی از مشکلات مردم را حل نخواهد کرد بلکه باید به صورت منسجم در صدد رفع مشکلات زیربنایی باشیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470027

خبر فوق مربوط به رسانهآناج می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم