کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 455
پرژیران، نماینده رسمی آئودی آلمان در ایران

از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد

پرژیران، نماینده رسمی آئودی آلمان در ایران

عصر خودرو- در ادامه تحولات پسابرجام در بازار خودرو کشور، شرکت پرژیران به‌طور رسمی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده شرکت آئودی آلمان در ایران معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، بر اساس اعلام سایت اصناف، شرکت پرژیران رسما به عنوان نماینده شرکت AUDI AG آلمان در ایران معرفی شد تا این برند معتبر و باسابقه آلمانی سرانجام بتواند به طور رسمی وارد بازار کشور شود.
آئودی یکی از برندهای باسابقه آلمانی است و ایرانی ها نیز خاطرات بسیاری از آن دارند اما واردات آن به کشور در سال های اخیر همواره با حاشیه هایی همراه بوده است. این بار اما شرکت Audi AG به طور رسمی نماینده خود در ایران را انتخاب کرده است و پرژیران با تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت می تواند از این پس به صورت رسمی اقدام به واردات محصولات این خودروساز مشهور آلمانی به ایران کند و نوید بخش شبکه منسجم نمایندگى و خدمات پس از فروش باشد.
لازم به ذکر است که بخش قابل توجهى از مشتریان خاص خودرو هاى آلمانى در ایران مدت هاست انتظار ورود رسمى این برند به کشور را مى کشند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/470019

خبر فوق مربوط به رسانه عصر خودرو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم