خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ضرغامی در خبرگزاری تسنیم عزت الله ضرغامی نوشت: در فضای مجازی خوب و بد بهم آمیخته است.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل (صاحب خمیازه) یکساله شد. ظاهراً به رخ کشیدن فیلم ها و سی دی های برادرش حسین آقا به میهمان شان سید مهدی (پسردایی)، لذت خاصی دارد.

قدیم ها برخی بزرگترها هم همینطور بودند! یه کتاب روشنفکری دم دستشان می گذاشتند. یعنی ما از اینها می خونیم!
برخی مدیران هم در کتابخانه پشت سرشان به صورت متریک، با انواع کتاب ها با قطر و رنگ خاص سفارش می دادند! یعنی الان نیست!

.
***پی نوشت***
.
در آینده نه چندان دور، پهن باند (Broad Band) جایگزین انتشار از فرستنده (Broad Cast) خواهد شد و صفحه نمایشگر (Monitor) در کنار ارائه ده ها سرویس مورد علاقه و نیاز مردم، سرویس پخش زنده تلویزیونی را هم خواهد داشت. البته این وضعیت الان شروع شده ولی برای فراگیر شدن زمان و امکانات زیرساختی بیشتر لازم است.

مهمترین آسیب روان شناختی تکثر فراوان و بمباران اطلاعاتی، خطر «آنتروپی» است. میل به بی نظمی و سرگردانی به شدت قدرت تمرکز و حل مسأله را از انسان می گیرد. به خصوص برای کودکان و نوجوانان که در سنین پایین باید از قدرت تمرکز و یادگیری فطری خود بهره ی فراوان ببرند.

ضمن آنکه در فضای مجازی خوب و بد بهم آمیخته است و انواع فیلم، عکس و متن، بدون روتوش به راحتی در اختیار کاربران با تفاوت های فراوان ادراکی قرار می گیرد.

نخبگان جامعه باید نزدیکان خود را نسبت به استفاده صحیح و کم هزینه تر از این ظرفیت بی بدیل فناوری آگاه سازند.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469976

خبر فوق مربوط به رسانهتسنیم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم