خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
مدیر کل اوقاف کرمان گفت: اگر کشور عزیزمان اکنون مقتدر و توانمند است. دستاورد افرادی همچون آیت الله رفسنجانی است که زمانی از جوانان انقلابی این سرزمین بوده اند و همه ما مدیون جان فشانی ها و تلاشهای این بزرگمردان هستیم به گزارش نشانه نیوز، حجت الاسلام محمدقاسمی زاده شامگاه گذشته در گفتگوی زنده تلویزیونی در برنامه شبهای کرمان پیرامون شخصیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری ضمن عرض تسلیت این ضایعه بزرگ خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، و ملت شریف ایران اظهار کرد: جوانان ما باید بدانند اگر کشور عزیزمان اکنون مقتدر و توانمند است. دستاورد افرادی همچون آیت الله رفسنجانی است که زمانی از جوانان انقلابی این سرزمین بوده اند که همه ما مدیون جان فشانیها و تلاشهای این بزرگمردان هستیم.

وی :یکی از کارهای بسیار مهم حضرت امام رحمت الله علیه تربیت نیروهای جوانی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که هم ارکان نظام جمهوری اسلامی حفظ شود و هم آثار برجسته ای از خود بجا گذارند.کشور ما اکنون به مجریان جوان و توانمند نیاز دارد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که عصر روز یکشنبه در بیمارستان تجریش تهران بستری شده بود بر اثر عارضه قلبی در سن ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی درامامزاده محمد صالح انار برگزار شد مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین ادارات و نهادها همراه با نماز لیله الدفن در امام زاده محمد صالح (ع انار برگزار شد.

به گزارش نشانه نیوز،مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین ادارات و نهادها همراه با نماز لیله الدفن در امام زاده محمد صالح (ع)  انار برگزارشد .

این مراسم که با تلاوت آ یاتی از کلام ا…. مجید همراه بود ، بخشهایی از پیام مقام معظم رهبری قرائت شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469921

خبر فوق مربوط به رسانهنشانه نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم