خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
SNN وزیر جهاد کشاورزی گفت: توسعه اراضی آبی کشاورزی در ایلام اقتصاد منطقه را متحول می‌کند.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در این راستا برنامه های مختلفی در راستای توسعه اراضی آبی استان ایلام در دستور کار مسؤولان و کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح های مد نظر وزارتخانه جهاد کشاورزی در مجموع ۷۰ هزار هکتار به اراضی آبی استان ایلام اضافه می شود، ادامه داد: این مهم به عنوان یک اولویت پیگیری می شود.

این مسؤول اضافه کرد: با افزایش اراضی آبی در استان ایلام با عنایت به وضعیت جوی در این منطقه شاهد تحول بزرگی در حوزه کشاورزی استان ایلام خواهیم شد که در گذشته نظیر نداشته است.

حجتی تصریح کرد: طرح آبیاری و زهکشی گدار خوش تنها یکی از طرح های مد نظر مسؤولان وزارت جهاد کشاورزی در راستای توسعه اراضی آبی استان ایلام است.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: این طرح آبیاری به گستره ۲ هزار و ۲۵۰ هکتار و بر اساس اعلام کارشناسان امر با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در منطقه صالح آباد در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه توسعه اراضی آبی کشاورزی در ایلام اقتصاد منطقه را متحول می کند، ادامه داد: در این راستا وزارت جهاد کشاورزی برنامه های منسجمی را در دستور کار خود دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469870

خبر فوق مربوط به رسانهدانشجو می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم