خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
فرهنگسرای گلستان در راستای حل مشکلات خانواده ها در بحث فرزندپروری در نظر دارد کارگاه ویژه مادران علاقمند برگزار کند. به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه هشت و فرهنگسرای گلستان، در این کارگاه فرزند پروری 14 دوره ویژه به صورت تخصصی و گروهی برگزار می شود که هر هفته به بررسی یک موضوع پرداخته خواهد شد.
دنیای فرزندم، تربیت جنسی و معنوی، پرورش احساس، مسئولیت پذیری و نظم و ارتباط موثر با فرزند از جمله مباحثی است که در این کارگاه ها مطرح می شود.
علاوه بر این مباحث مهم تربیتی مانند کنترل هیجانات و احساسات، تک فرزندی یا چند فرزندی، طعم تشویق و تنبیه، تفکر خلاق(حل مسئله)، فرزندم و مدرسه، فرزندم در دنیای مجازی و کنترل خشم نیز در کارگاه های فرزندپروری به صورت تخصصی بررسی خواهد شد.
از والدین علاقمند جهت شرکت در آموزش این دوره ها دعوت می شود به فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، خیابان گلستان، پایین‌تر از میدان هلال احمر مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 77810036 تماس بگیرند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469828

خبر فوق مربوط به رسانهجوان آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم