خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اقتصاد ایران با سرپنجه تدبیر هاشمی بازسازی شد

رییس دانشگاه آزاد با بیان این مطلب که ملت ایران یک قهرمان ملی را از دست داد، اظهار داشت: مردم ایران در مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی نشان دادند کسی که اخلاص داشته باشد و مردمی هم باشد، مورد تقدیر مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد در حاشیه مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران گفت: پس از تشییع تاریخی امام راحل، تشییع آیت الله هاشمی دومین تشییع بی سابقه تاریخ ایران بود که مردم نشان دادند از قهرمان ملی خود قدردانی می کنند.

میرزاده با اشاره به اینکه دلیل حضور بی شمار مردم در مراسم تشییع آیت الله هاشمی این بود که وی در تمام صحنه ها یار امام و مقام معظم رهبری بود، افزود: آیت الله در تمام مقاطع مربوط به تثبیت انقلاب نقش اساسی داشت. بسیاری از امور مهم و تاثیرگذار در زمان سردار سازندگی انجام شده است. به طوری که اقتصاد ایران با سرپنجه تدبیر هاشمی بازسازی شد.

رییس دانشگاه آزاد با بیان این مطلب که ملت ایران یک قهرمان ملی را از دست داد، اظهار داشت: مردم ایران در مراسم تشییع آیت الله هاشمی نشان دادند کسی که اخلاص داشته باشد و مردمی هم باشد، مورد تقدیر مردم قرار خواهد گرفت.

وی همچنین درباره عملکرد صدا و سیما در پوشش مراسم ترحیم آیت الله هاشمی گفت: عملکرد صدا و سیما خوب بود ولی بهتر این بود که با افرادی که ۳۷ سال با آیت الله هاشمی بودند، بیشتر صحبت می کرد.

میرزاده اضافه کرد: هاشمی یک دانشمند بزرگ و قرآن شناس بود. ایشان بیش از صد تالیف دارد و در زمان فرماندهی جنگ و همچنین در زمان آزادی خرمشهر دانشگاه آزاد را با اذن امام خمینی تاسیس کرد و مقام معظم رهبری در هیأت موسس نخست دانشگاه آزاد حضور داشتند.

رییس دانشگاه آزاد بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه دغدغه داشتند که دانشگاه آزاد باعث پیشرفت جوانان شود و حاصل این کار بزرگ این است که ۵۰ درصد فارغ التحصیلان کشور از دانشگاه آزاد است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469758

خبر فوق مربوط به رسانهایلنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم